DALSZE KORZYSTANIE Z WITRYNY OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW
COOKIES, ZGODNIE Z AKTUALNYMI USTAWIENIAMI PRZEGLĄDARKI. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W POLITYCE COOKIES
roofex.pl roofex.pl roofex.pl roofex.pl roofex.pl roofex.pl roofex.pl
[EN] [PL] [ES] [IT] [DE] [FR] [NL] [CZ] [CZ] [NO] [SE] [RU]
2015-03-27

Rynek hiszpański szczególnie zainteresowany oknami .... energeto ?

Nik sie tego nie spodziewał, ale okazuje się, iż pomimo ciepłego klimatu rynek hiszpański jest głównie zainteresowany oknami Roofex w technologii energeto. W pierwszym kwartale tego roku najwiecej zamówien na okna energeto wpłynęło od naszych klientów z Hiszpanii. Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszego rozwoju sprzedaży okien energeto.

2015-03-17

Duże zainteresowania kampanią reklamowa w ogólnopolskiej TVN Turbo oraz Domo +

W wyniku kampanii reklamowej emitowanej w marcu na ogólnopolskich kanałach telewizji TVN TURBO oraz DOMO+ podjelismy decyzje o rozszeżeniu kampanii o następne kanały tylewizji ogólnopolskiej. Tak wiec od kwietnia nasze spoty bedą emitowane dodatkowo w kanale TVP INFO, oraz TVP POLONIA.

2015-03-12

Okna w technologii Restauration z nowymi przylgami.

W wyniku coraz większego zainteresowania naszymi oknami wśród klientów z Włoch, okna w technologii Restauration produkujemy z przylgami 30 oraz 60 mm,  Wprowadzenie ram Classic z nowymi przylgami było warunkiem nawiązania współpracy z naszymi nowymi dealerami z Włoch.

2015-03-06

Następni klienci z Holandii zainteresowani oknami Roofex w technologii Block NL

Miło nam gdy nasi klienci oceniaja nas pozytywnie. Tym razem klienci z Holandii docenili nasza technologie i nawiazali stały kontak w zakresie dostaw okien wykonanych w technologii Block NL. Są to okna dedykowane wyłącznie na rynek holenderski, Miamy nadzieje że współpraca z nowymi klientami bedzie sie w dalszym ciągu rozwijąc.

2015-03-01

Kampania reklamowa w telewizji ogólnopolskiej, TVN TURBO. oraz DOMO+.

Informujemy, iż od  01/03/2015 na antenie ogólnopolskiej TVN TURBO oraz DOMO+, bedzie emitowana reklama naszej firmy. Jesteśmy sponsorem następujących programów; "Nowy gadzet", "Będzie pan zadowolony", "Samochód marzeń", ", "Emil łowca fotoradarów", "Zakup kontrolowany",  oraz kanału TV DOMO + poświęconego remontom oraz adaptacjom domów i apartamentów.

2015-02-09

Szereg produktów Roofex w ofercie madryckich przedsiębiorców.

Roofex w dalszym ciagu rozwija rynki UE. Od lutego pozyskałismy nowych klientów w Hiszpanii, z rejonu Madryt. Madryccy przedsiębiorcy zainteresowali się ofertą Roofex, szczególnie oknami Energeto ID 5000, oraz oknami otwieranymi na zewnątrz.

2015-02-07

Okna Roofex Renowation cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród włoskich klientów.

Roofex rozwija ofertę okien renowacyjnych, którymi w coraz wiekszym stopniu zainteresowani są klienci z Francji oraz włoch. W chwili obecnej okna renowacyjne produkujemy w technologii ID 4000, oraz ID 5000.

2015-01-19

Klienci zadowoleni z nowych rozwiązań technologii dostarczonej przez firmę Siegenia.

Klienci i stali partnerzy wyrażaja szerokie zadowolenia nowymi okuciami okiennymi Siegenia. Szczególnie chwalą sobie okna wyposażone w rewelacyjny najaz skrzydła " Siegenia Rols-Roys", oraz okucia okienne, które wyposażone sa bez dopłat w grzybki antywłamaniowe.

2015-01-07

Od stycznia 2015r. Siegenia głównym dostawcą okuć w oknach i drzwiach Roofex.

Miło nam poinformować, iz po długich negocjacjach, próbach i testach technologicznych, naszym głównym dostawcą okuć do okien, drzwi, jest firma Siegenia. Współpraca z tak doświadczonym dostawcą systemów okuciowych umożliwi nam poprawę automatyzacji produkcjij, oraz wdrażanie najnowszych rozwiazań technicznych , podkreślajacych jeszcze bardziej naszą innowacyjność, oraz wysoki poziom technologiczny produktów Roofex.

2014-12-18

Przerwa świąteczno-noworoczna w Roofex.

Informujemy naszych partnerów, klientów, oraz sympatyków, iz w dniach 22-12-1014 do 07-01-2015r nasz dział produkcji bedzie nieczynny. Jest to przerwa swiateczno - noworoczna, umożliwi nam swiąteczny wypoczynek, oraz przeprowadzenie niezbednych remontów i konserwacji linii technologicznych, Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku, oraz udanego wypoczynku.

2014-12-01

Gorąca końcówka roku w Roofex.

Cieszymy się, ze tak wielu klientów zaufało naszym produktom i że współpraca rozwija się z korzyścią dla wszystkich stron. Wskazuje na to obecne obłozenie naszej produkcji zleceniami na produkty wysokich technologii, które na dzien dzisiejszy stanowia około 75% naszej całej produkcji. 

2014-11-05

Współpraca z Siegenią nabiera tępa.

Miło nam poinformować, iz od stycznia 2015r naszym głównym dostawcą w zakresie technologii okuwania okien oraz drzwi bedzie firma Siegenia. Bedziemy korzystali wyłacznie z najnowszych rozwiązań okuciowych w produkcji ikien jak i drzwi wejsciowych i przesuwnych.

2014-11-03

Kolejna dostawa do Oslo. Tym razem ścianki ze szkła i aluminium

Kontynuacja współpracy z norweskimi partnerami Tym razem byliśmy dostawcą ścianek działowych ze szkła i aluminium.Ścianki będą montowane w nowym centrum handlowym w Oslo.

2014-10-22

Od stycznia w ofercie Roofex nawiewniki okienne firmy Siegenia.

Miło nam poinformować, że od stycznia bedziemy oferować w naszych oknach najnowszej generacji nawiewniki okienne firmy Siegenia. Nasz nowy partner posiada najnowsze rozwiazania techniczne w zakresie wentylacji okien, jest tez naszym sprawdzonym od wielu lat dostawcą okuć do okien przesuwnych.

2014-10-22

W ofercie Roofex żaluzje fasadowe z aluminium

Na prośbe naszych zagranicznycjh klientów uruchomilismy produkcję żaluzji fasadowych z aluminium Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

2014-10-22

Duża sprzedaż okien Roofex na rynku Włoskim.

Włośi pokazali iż posiadaja duzy potencjał nabywszy, szczególnie w przypadku sprzedaży okien Roofex w technologii Renowation, oraz Aluskin..... czekamy na więcej zamówien.

2014-10-07

Roofex zaciesnia współpracę z dostawcą nowoczesnych technologii okuć okiennych, Siegenia.

W pażdzierniku zacieśnilismy współpracę z naszym alternatywnym dostawcą okuć do okien o drzwi, firmą Siegenia. Jesteśmy przekonani, iz cześciowe wprowadzanie w naszej produkcji rozwiazań technicznym Siegenia, będzia dobrze odebrane przez naszych klientów, oraz stałych partnerów działajacych na terenie całej EU.

2014-09-22

Kolejni partnerzy z Włoch zainteresowani współpracą z Roofex.

We wrześniu zakończyliśmy rozmowy z kolejną grupą włoskich przedsiebiorców budowlanych zainteresowanych oknami Roofex. Najwiekszym zainteresowaniem wśród nowych odbiorców cieszą się okna i drzwi Roofex z aluminium, oraz w technologii Roofex -Aluskin, tj okna PVC +aluminuiwe nakładki z zewnątrz.

2014-08-29

Sztokholm z oknami Roofex w technologii ID7000 NEW.

Po raz kolejny nasi szwedzcy partnerzy docenili technologię Roofex i zamówili na wsoje inwestycje okna w technologii ID7000 NEW, ze szkłem Ug 0,4 W. Okna te będą dostarczane sukcesywnie, w miare postępu prac na obiektach naszych szwedzkich klientów.

2014-08-04

Roofex dostawca okien renowacyjnych na rynek włoski.

W następnym tygodniu rozpoczynamy produkcję okien dla maszych nowych włoskich partnerów. Okna te beda produkowane w technologii okien renowacyjnych, z wkładami szybowymi VSG 331.

2014-06-14

Centrum handlowe w Oslo z oknami aluminiowymi Roofex.

Waśnie w tym tygodniu wysłalismy pierwsza partie okien fasadowych aluminiowych do naszego norweskiego partnera w Oslo. Okna te będa zamontowane w nowo budowanym centruch handlowym.

2014-04-02

Roofex otwiera oddział firmy w Holandii.

Miło nam poinformować, ze od 05,2014r Roofex otwiera odział firmy w Holandii. Wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Holandii od 01/05/2014 roku zapraszamy do naszego odziału w mieście Nieuw Bergen. Sczegóły niebawem. 

2014-03-12

Brytyjczycy zainteresowani oknami Roofex, wykonanych w technologii Monoblock.

W Roofex trwaja własnie uzgodnienia i negocjacje z nowym partnerem  z Wysp Brytyjskich. Nowy partner jest szczególnie zainteresowany oknami Roofex w technologii Monoblock ID2000,  Monoblock ID 4000, oraz oknami otwieranymi na zewnątrz.  Mamy nadzieje że niebawem nasze okna bedą dostępne u sprzedawców na rynku brytyjskim.

2013-09-20

Winnica w Niemieckim Bayern-Sommerach z oknami Roofex Historic.

W tym miesiącu Roofex dostarczył okna dla właściciela winnicy w niemieckim Bayern. Okna wykonano w technologii Historic, ze szprosami wiedeńskimi,  z nowej generacji okuciami Siegenia, Tytan IP.

 

2013-09-06

Okna Roofex w technologii Aluskin, także we włoskiej Wenecji.

W tym tygodniu włoscy klienci zamówili okna do swoich posiadłości położonych w pięknej Wenecji. Okna te będą wykonane w technologi ID5000, z nakładkami aluminiowymi Aluskin. To juz kolejne zamówienie od włoskich klientów zainteresowanych oknami z nakładkami aluminiowymi Aluskin.

2013-08-30

Schwarzwald zdominowany przez okna Roofex.

Klienci ze Schwarzwaldu złozyli następne zamówienie na okna Roofex wykonane  w technologii energeto 8000. Jeszcze niedawno okna te stanowiły niewielką częśc produkcji Roofex. Jednak dzięki klientom między innymi ze Schwarzwaldu, którzy poszukują okna o najlepszych parametrach przenikalności cieplnej (Uw=0,61) , okna energeto stanowią coraz wiekszą częśc ogólnej produkcji w fabryce w Przecławiu.

2013-08-14

Francuzi zainteresowani oknami przesuwnymi Roofex.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą sie okna i drzwi przesuwne Roofex wykonane w technologii PSK, oraz okna przesuwne harmonijkowe. Własnie podpisalismy następny kontrakt na dystrybucje takich okien z naszym nowym francuskim partnerem handlowym. 

2013-08-02

Roofex zaprasza na targi w Sztokholmie.

Roofex zaprasza wszystkich swoich klientów oraz zainteresowane osoby, na targi i wystawy budowlane w Sztokholmie. Tegoroczna edycja szwedzkich targów budowlanych odbedzie się w Sztokholmie  dniach 03/11-06/11, 3013r.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.

2013-07-11

Coraz więcej okien Roofex w kolorach niestandartowych

W ostatnim czasie Roofex odnotował bardzo duże zainteresowanie oknami w kolorach niestandartowych. W śród naszych klientów największą popularnością cieszą sie okna  w kolorach Stahlblau, Anthrazitgrau, Basaltgrau, Dunkelrot, Moosgrun, oraz Grau. Okna w okleinach kolorowych stanowią obecnie 60% całej produkcji Roofex.

2013-07-05

Norwedzy polubili okna Roofex w technologii energeto 8000.

W tym tygodniu Roofex wyprodukował następne zamówienie dla norweskich klientów. Okna te wykonano w technologii Energeto 8000 Foam Inside, z pakietem szybowym u- 0,5. Jest to kolejne zamówienie realizowane na rynek norweski z oknami o współczynniki przenikania ciepła Uw- 0,61.

2013-06-30

Okna Block NL od Roofex na rynek holenderski.

Coraz wiekszym zainteresowaniem na rynku holenderskim cieszą się okna Roofex wykonane w technologii Block NL. W tym tygodniu następna dostawa tych okien dotarła do Mastricht  oraz Utrecht. Okna wykonano w kolorze orzechowym, oraz kremowym.

2013-06-18

Okna Roofex Nord-Line na rynek duński.

Roofex nawiązał współpracę z siecią sprzedaży okien działajacą na terenie Danii. Duńscy sprzedawcy oferuja okna Roofex Nord-line w opcji Top-Hung, oraz Side -Hung.

2013-06-02

Szwedzi polubili technologie okien przesuwnych od Roofex.

Nastepnę zamówienia okien przesuwnych wyjechały do Szwecji. Tym razem szwedzcy klienci zamówili okna przesuwne harmonijkowe o niespotykanej długości 5,6 m.

2013-05-28

Roofex ponownie we Włoszech.

Po długich negocjacjach kolejny klient z włoch zaufał naszej technologii. Tym razem włoski deweloper zamówił u nas okna w technologii ID 7000 NEW. Będą to okna wykonane ze specjalnym pakietem szkła, redukujacym współczynnik przenikania ciepła słonecznego G o 70%

2013-05-20

Roofex dostawcą okien do obiektów nadzorowanych przez dużą niemiecką firmę ochroniarską.

Właśnie zakończyliśmy rozmowy ze znaną niemiecką firmą ochroniarską, Roofex będzie dostawcą okien o podwyzszonym wskażniku odporności na włamanie, do obiektów naszego niemieckiego partnera. Są to okna ze szkłem P4, z okuciami antywłamaniowymi, oraz z  czujnikami sytemu antywłamaniowego.

2013-05-14

Okna Roofex w dolinie Schwarzwald

Okna Roofex ponownie w Schwarzwaldzie. Tym razem z naszym klientem kończymy budowę ośrodka wczasowego i zamontowaliśmy tam okna Roofex ID5000 z roletami automatycznymi. Jest to kolejna nasza inwestycja w tym regionie i mamy nadzieję że następna bedzie niebawem.

 

 

2013-05-14

Okna Roofex docenione również w Madrycie.

Ostatni tydzień to wzmożony ruch w halach produkcyjnych Roofex,. ... wszystko dla nowego klienta z Hiszpanii, Tym razem jedna z Madryckich firm zleciła nam produkcję okien w technologii  Monoblock. 

2013-05-10

Nowość w Roofex, drzwi przesuwne HST 85 mm, pakiet szkła do 51 mm.

Niebawem następna nowosć  w Roofex, drzwi przesuwne HST 85 mm. dostępne z jeszcze cieplejszymi profilami PVC, nawet w technoligii Energeto 8000 Foam inside, z możliwością zastosowania szkła o grubości do 51 mm, o współczynniku przenikania ciepła Ug 0,4. Szczegóły można uzyskać w fabryce Roofex, badz u naszych lokalnych przedstawicieli handlowych.

2013-05-02

Następni inwestorzy ze Skandynawii zainteresowani oknami Roofex w technologi Nord-Line

W dalszym ciągu nie słabnie zainteresowanie oknami Roofex Nord-line w Skandynawi. Kolejny klient zamówił okna w tej technologii. Tym razem są to okna otwierane na zewnątrz, w opcji Side Hung BD, oraz Side Sving. Tak jak w poprzednich zamówieniach, przy produkcji tych okien wykorzystaliśmy technologie firmy Aluplast, oraz technologie firmy IPA.

2013-04-26

Drzwi harmonijkowe, najwyższa klasa produktów Roofex.

Coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą sie drzwi harmonijkowe. W związku z tym Rofex wprowadza ofertę drzwi harmonijkowych w technologi Ideal 7000, oraz w technologii Ideal 8000. Szczegóły oferty w siedzibie Roofex, badz u lokalnych przedstawicieli handlowych.

2013-04-12

Skandynawowie polubili okna Roofex w technologii Nord-Line.

Następna firma budowlana ze Skandynawii zaufała naszej technologii i zamówiła okna skandynawskie Nord-Line. Okna te wyprodukowaliśmy z funkcją obrotu w osi poziomej  - Top Sving, z funkcją uchyłu z przesuwem - Projecting Top Hung, oraz z funkcją otwierania na zewnątrz - Side Hung.

2013-04-08

Kolejne nietypowe zamówienie, tym razem dla klienta z Holandii.

Miło na poinformować że właśnie zakończyliśmy ralizację bardzo nietypowego zamówienia dla klienta z Holandii. Są to okna wykonane w technologii Block-NL, rama wykonana w kolorze kremowym, natomiast skrzydła i pozostałe elementy w kolorze stalowo-niebieskim.

2013-04-05

Roofex prezentuje swoją ofertę na międzynarodowej wystawie budowlanej w Szwedzkim Malmo.

Okna Roofex ponownie na międzynarodowych targach .... Tym razem Roofex prezentuje swoje nowe technologie okienne na targach budowlanych w Szwedzkim Malmo. Zapraszamy klientów i sympatyków firmy do Malmo w dniach 23 i 24 kwietnia.

2013-04-03

Wiosenne promocje w salonach Roofex.

Miło nam poinformować, że do końca czerwca można u nas kupić okna i drzwi w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty u lokalnych przedstawicieli handlowych, bądz bezpośrednio w fabryce Roofex w Przecławiu.

2013-03-20

PONOWNIE JEDZIEMY DO NORWEGII.

Norwescy klienci zafascynowani oknami Energeto Foam Inside, oraz drzwiami przesuwnymi HST. Dostosowanie naszej oferty do specyficznych potrzeb Skandynawów  skutkuje comiesięcznym zwiększeniem sprzedaży na rynku Norwegii. Tym razem otrzymaliśmy zamówienie na okna Energeto 8000 Foam Inside do osiedla w północnej Norwegii.

2013-03-12

GORĄCE SŁOŃCE ITALII WIDZIANE PRZEZ OKNA ROOFEX

Otrzymaliśmy właśnie kolejne zamówienie od klienta hurtowego z Włoch, który rozwija sieć sprzedaży okien Roofex na południu Europy. Wśród bogatej gamy produktów ROOFEX, włoscy klienci tym razem docenili okna Roofex Ideal 5000 Classic.

2013-03-03

PASYWNE DOMY = AKTYWNE MYŚLENIE = OKNA ENERGETO FOAM INSIDE

Większa świadomość słabych punktów energetycznych w budownictwie, skutkuje podejmowaniem mądrych decyzji. Jedną z nich jest zakup naszych okien Energeto 8000 Fam Inside które podbijają nowe rynki – ostatni miesiąc to 11 % wzrost produkcji tej serii.

 

2013-02-26

OKNA ROOFEX W ALPEJSKICH OSIEDLACH

Nasz austriacki partner handlowy zamówił właśnie kolejną serię okien do alpejskich osiedli.Amatorzy komfortu domowego będą mogli teraz podziwiać piękno alpejskiego krajobrazu przez nasze okna...

2013-02-19

Kolejna nowość w ofercie Roofex, okna ID7000 NEW

Miło nam poinformować, że już od 01/03/2013r wprowadzamy do naszej oferty okna w systemie ID7000 NEW.
Są to okna o takiej samej głebokości zabudowy co okna ID8000, jednak można je u nas zakupić za zdecydowanie korzystniejszą cenę.

2013-02-01

NOWOŚĆ W OFERCIE ROOFEX - OKNA MONOBLOCK

Z przyjemnością informujemy, ża od 01/02/2013 wprowadziliśmy do naszej oferty okna w technologii Monoblock. Są to okna dedykowane na rynek francuski oraz na rynek poudniowej Europy.

2013-01-28

NORWESKA STRAŻ POŻARNA ZAUFAŁA OKNOM ROOFEX

Po krótkim i sympatycznym spotkaniu z przedstawicielami Norweskiej Straży Pożarnej uzgodniliśmy, że Roofex zaopatrzy w okna nowe obiekty Straży Pożarnej w centrum Oslo.

 

2013-01-22

TUNINGSHOP TUNINGUJE SUPER SAMOCHODY, ROOFEX TUNINGUJE SUPER OKNA

Zainteresowanie naszymi oknami wyraziła znana niemiecka firma tuningująca super samochody TUNING SHOP. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy okna o bardzo wysokim wskaźniku tumienia hałasu 52 DB. Dodatkowo dla poprawienia walorów użytkowych oraz estetycznych, okna te wykonaliśmy w technologi Aluskin -  PCV + Aluminium.

О компании

В, основанной в 1989 году, компании Roofex изначально работало пять человек. Более 20 лет опыта и непрерывного развития позволило получить лудирующую позицию в Запандной Померании в области производсва ПВХ окон и дверей в системах Алюпласт. Все это обязывает нас поддерживать высокое качество продукции и высокий уровень обслуживания клиентов.

Найболее современная линия ЧПУ, постоянное совершенствование квалификации коллектива и индивидуальный подход к каждому клиенту являются ключом к нашему успеху.

Для того, чобы вы сделали правильный выбор, мы представляем вам полный каталог существующих технических решений. С помощью опытных консультантов Roofex найдете  идеальный продукт для вас. 

 

Roofex в цифрах: 

  • 1989 - начало деятельности   Roofex
  • 5 - изначальное число сотрудников
  • 41- количество официальных салонов продажи Roofex
  • 14-количество авторизованных дилеров Roofex.
  • 45 - количество производственных рабочих
  • 95 - количество сотрудников в дилерских салонах Roofex
  • 4500м 2 -площадь  компании Roofex  в городе Przecław
  • 17 - число стран кооператоров
  • 23 - количество видов окон Roofex
  • 33 000 - годовой объем производства окон 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011. Wykonanie: Strony internetowe Szczecin - Synteco